СМИ – Новоизбранный Молодой Лидер Мира Игорь Шевченко: «Имидж Украины формируют ее граждане»
24 января 2006, 09:52

Новоизбранный Молодой Лидер Мира Игорь Шевченко: «Имидж Украины формируют ее граждане»

Текст предоставлен на языке оригинала

unian2006Так вже склалося, що до відносно недавнього часу про Україну пересічний європеєць чи американець міг розповісти зовсім небагато. Щось на кшталт того, що «це частина колишнього Радянського Союзу», пригадати Чорнобиль, успіх братів-боксерів Кличків, футболіста Андрія Шевченка, талант Володимира Гришка, перемогу Руслани на Євробаченні. Хтось, звичайно, вперше відкрив для себе Україну під час подій «Помаранчевої революції», але, мабуть, не менше згадок про нашу країну на шпальтах світових друкованих та електронних видань з’являється з огляду на всілякі негаразди.

Проте початок 2006 року відзначений подією, в контексті якої Україну згадають на рівні з провідними державами світу, а ми матимемо нагоду в черговий раз відчути гордість за українську націю.

Форум Молодих Лідерів Світу, спеціальна ініціатива Всесвітнього Економічного Форуму, оголосив, що в результаті тривалого відбору з-поміж понад 3500 кандидатів у всьому світі на зустріч групи новообраних Молодих Лідерів Світу до Давосу вперше вирушить представник України.

Українець, який увійшов до числа 175 провідних керівників, громадських діячів та інтелектуалів віком до сорока років з 50 країн світу, обраних в 2006 році членами Форуму Молодих Лідерів Світу, вважає, що «імідж країни формують її громадяни». Саме тому ця визначна подія у житті Ігоря Шевченка, президента Асоціації правників України, керуючого партнера української юридичної фірми «Шевченко, Дідковський і Партнери», є не лише фактом визнання його досвіду та певних професійних здобутків світовою спільнотою, aле й важливою подією для країни в цілому.

Форум Молодих Лідерів Світу працює нині як одна з новітніх та найяскравіших ініціатив Всесвітнього Економічного Форуму. Створений він був професором Клаусом Швабом у 2004 році з метою омолодження світової еліти – спільноти тих, хто здатний приймати рішення і тим самим вирішувати долі мільйонів своїх співвітчизників.

За словами Ігоря Шевченка, місія Молодих Лідерів Світу як організації, що діє за повної підтримки ВЕФ, «полягає в об’єднанні зусиль та можливостей найактивнішої вікової категорії світової спільноти для вироблення реальних стратегій з покращення економічної, політичної та соціальної ситуації на планеті».

Щорічний відбір делегатів Форуму Молодих Лідерів Світу з багатьох країн кожного регіону планети проводить спеціальний комітет, очолюваний Її Величністю королевою Йорданії Ранією, у складі 28 кваліфікованих та визнаних фахівців у галузі медіаіндустрії. Сфера щоденної діяльності кандидатів охоплює численну кількість дисциплін та секторів. Серед Молодих Лідерів Світу – відомі політичні лідери, зокрема керівники держав, представники урядів та парламентарі, а також топ-менеджери провідних компаній світу, успішні підприємці. Крім того, до складу Форуму входять провідні інтелектуали, мислителі та філософи сучасного суспільства, науковці, представники громадських організацій, культурних та релігійних осередків. Всі разом вони утворюють потужну молоду міжнародну спільноту, покликану, щоб змінити життя людства на краще.

Відвідавши самміт ВЕФ в Давосі у складі членів Форуму Молодих Лідерів Світу, а також протягом наступних п’яти років активної роботи у програмі, представник України вперше матиме змогу долучитися до світового досвіду вироблення глобальних стратегій життєдіяльності людства шляхом спілкування з провідними діячами планети.

Сам же Ігор Шевченко своїх емоцій з цього приводу не приховує. Проте своє нинішнє визнання і майбутні перспективи він, перш за все, пов’язує з рідною Україною: «Мій шлях до Форуму Молодих Лідерів Світу розпочався з участі в роботі Спеціального круглого столу, присвяченого Україні, що відбувся за підтримки ВЕФ у Києві у червні минулого року. Схвально оцінивши мій виступ і вислухавши мою позицію, організатори проекту запропонували спробувати сили у Форум Молодих Лідерів Світу.

Сьогодні мені приємно усвідомлювати, що в рамках Форуму мене запрошено долучитися до роботи молодої професійної спільноти світу, а визначальним фактором відбору послугували зовсім не матеріальні цінності».

«Факт членства у Форумі – це чудова можливість для контактів, спілкування зі справжніми лідерами світової спільноти. Крім спілкування, це ще й чудова можливість просування позитивного іміджу України в цілому», – зазначає Шевченко. – «Участь у Форумі для мене передбачає досягнення більш глобальних цілей національного масштабу на світовому рівні. Хоча я поки що не є політиком, я зроблю все, все що буде мені під силу, для підтримки країни та розвитку її можливостей».

«Для мене, в першу чергу важливим є те, що я буду представником України, якому є що сказати світовій громадськості, зважаючи на певний досвід суспільної роботи на батьківщині. Я готовий брати участь у плануванні та формуванні світових стратегій, спрямованих на добробут людства. До того ж, наша робота як членів Форуму Молодих Лідерів Світу передбачатиме обговорення та розробку певних рекомендацій для наших старших колег – діючих світових лідерів, які й будуть публічно оприлюднені на Всесвітньому Економічному Форумі».

Коментуючи свою роль у майбутньому Форумі, Ігор Шевченко зауважує: «По суті, я не є представником України, а українцем, який завдяки своїй професійній і громадській діяльності відомий на міжнародному рівні. Мене на участь у Форумі не висувало керівництво країни, а отже я не маю наміру та повноважень висловлювати офіційну позицію України, лише власну. Проте, активно працюючи як юрист і громадський діяч в рамках численних проектів Асоціації правників України, маю погляди на ті чи інші проблемні питання, що формуються у процесі спілкування з представниками національних та міжнародних правничих та ділових кіл. Від цих поглядів значною мірою і залежатиме моя позиція, яку мені неодноразово доведеться висловлювати в ході різноманітних тематичних дискусій, передбачених для членів Форуму».

«Безумовно, відвідування Давоського самміту стане визначальним етапом у моєму житті. З’являться нові враження, досвід нового спілкування як за рівнем ідей, так і рівнем масштабності. Адже коли так багато активних молодих людей, представляючи різні сфери діяльності та маючи цікаві, зазвичай обумовлені національною ментальністю думки, збираються разом, вони здатні продукувати та втілювати найновітніші та найпрогресивніші ідеї», – говорить Шевченко.

Щодо перспектив інших українців потрапити до цієї світової ініціативи, Ігор зазначає: «У майбутньому, входячи до команди членів Форуму Молодих Лідерів Світу, я буду робити все можливе, щоб її українське представництво зростало за рахунок залучення молодих перспективних українських лідерів. А тому маю за мету рекомендувати кращих представників української молоді для участі у цьому проекті, щоб і вони на високому рівні представляли нашу країну».

Щиро розділивши успіх українця Ігоря Шевченка, нам всім залишається сподіватися, що наші громадяни й надалі ставатимуть відомими у світі саме завдяки їхнім чеснотам і гідним досягненням, а не корупційним скандалам та політичним чварам.

Информационное агенство УНИАН. - 24 января 2006 г.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом администрации сайта.

Facebook VKontakte Twitter
Игорь Шевченко, которого я знаю
Который год подряд страна бурлит в ожидании изменений - создаются целые фронты, всевозможные армии национального спасения, командн...
Такие люди как Игорь Шевченко дают основание верить, что Украина будет процветающей демократической страной....
Люблю небезразличных людей. Которые никогда не скажут "надо отсюда валить". Которые не пройдут мимо женщины, которую обижают му...
Есть такой очень редкий тип людей - их называют проактивные. Тогда когда всем не нужно, не интересно, когда все устали и не знают ...
Игорь Шевченко производит впечатление современного, динамичного человека, профессиональное становление которого произошло за годы ...
Игоря Шевченко я знаю относительно давно, еще с его студенческих лет. Кратко охарактеризировать этого молодого человека очень тяже...
Украине не хватает людей слов, однако так критически мало в ней осталось людей дел. Больше всего, что мне импонирует в Игоре, это ...
Игоря Шевченко знаю по его общественной деятельности. Эта деятельность, как и реализация в бизнесе, является свидетельством редких...
Игор Шевченко любит людей, он всегда открыт к идеям и пытается всех сплотить - создает разнообразные проекты, которые объединяют л...
Начав с деятельности относительно молодежи (Ассоциация студентов-юристов, Форум молодых лидеров) Игорь логично эволюционировал к о...