Анатолій Зленко, Міністр закордонних справ України (1990-1994, 2000-2003 р.р.)

Ігор Шевченко справляє враження сучасної, динамічної людини, професійне становлення якої відбулося за роки незалежності України. Він мислить категоріями прагматичного підходу до вирішення конкретних питань, в основному пов’язаних з новими процесами, притаманними країнам з перехідною економікою, демократичним суспільством і пошуком моделей захисту інтересів держави на основі поваги до норм принципів міжнародного права. Завдяки високій фаховій підготовці, досконалому володінню іноземними мовами, він має можливість вільного спілкування з представниками українського та зарубіжного середовища, а також можливість входження в наукові кола відомих зарубіжних університетів та підтримання на належному рівні професійних контактів, які за великим рахунком сприяють забезпеченню інтересів України за кордоном.

 

За роки своєї професійної діяльності І. Шевченко налагодив плідні зв’язки з відомими політиками та міжнародними експертами. Ці зв’язки дають можливість використовувати досвід та знання цих експертів для вирішення конкретних питань, що мають безпосереднє відношення до державотворчих процесів в Україні та її міжнародної політики.

 

Простота, відвертість та спокійний характер, як і зовнішній вигляд І. Шевченко завжди налаштовують співрозмовників до відвертого діалогу, в основі якого знаходиться в першу чергу компетентність, знання та відданість справі. Ці характеристики, помножені на патріотизм і відданість своїй справі, вже сьогодні ставлять його в ряд перспективних політиків, здатних вміло відстоювати інтереси держави.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністрацію сайту.

Facebook VKontakte Twitter