Шановні Черкащани!

31 жовтня ви будете обирати нового народного депутата, який наступні 3 роки представлятиме ваші інтереси у Верховній Раді. Від цієї людини буде залежати, чи покращиться ваше життя, чи стане ще гіршим. А від вас залежить, чи з’явиться в Парламенті справжній борець за права та інтереси простих українців, чи ви оберете чергового представника якогось олігарха, який буде працювати на нього, а не на вас.

Мене звати Ігор Шевченко і я хотів би запитати, чи хотіли б ви мати депутатом людину, яка буде постійно дбати про ваші інтереси, захищати ваші права, допомагати вам вирішувати ваші проблеми?

Ви хотіли б мати депутатом чесну та сміливу людину, яка боролася із «схемами» Яценюка в Уряді у 2014-15 роках, яка має ґрунтовні знання та успішний досвід в юриспруденції та державному управлінні, які будуть застосовуватися аби покращувати ваше життя, а також користується повагою та авторитетом серед лідерів в Україні та по всьому світі.

Ви можете подумати що, ще один політик рветься до влади, щоб отримувати депутатську зарплату. Ні, мене цікавить не посада і не зарплата, яку, в разі обрання, я буду всю витрачати на ваші потреби. Мені потрібна можливість голосно з трибуни Парламенту говорити правду, подавати та голосувати за потрібні народу закони та тиснути на владу, щоб вона працювала в інтересах українців та України, а не олігархів та інших країн.

Мені потрібна влада, щоб зламати олігархічно-корупційну систему, забезпечити соціальну справедливість, відновити смертну кару, аби покарати винних у розкраданні країни та пограбуванні простих українців, повернути народу вкрадені надра та стратегічні підприємства, змусити олігархів знизити тарифи, підняти зарплати, платити всі податки, аби підняти пенсії, не допустити продажу української землі іноземцям, залучити інвесторів для відновлення на Черкащині існуючих та будівництва нових заводів, фабрик та підприємств, які забезпечать вас високооплачуваною роботою та якісними товарами за доступними цінами. Мені потрібна влада, щоб побудувати справедливу успішну Україну. А почати я хочу з Черкащини, тому що Черкащина – це місце сили, козацької слави та працьовитих людей, тому що це – Шевченків край!

Отже, чи хотіли б ви бачити мене своїм депутатом у Верховній Раді України? Детально про мене читайте на сайті www.igor.cherkasy.ua. Я готовий приїжджати до вас та спілкуватися особисто, запрошуйте! Я прийму рішення йти на вибори лише, якщо відчую, що Черкащани мене підтримують, тобто якщо я отримаю від вас не менше 1000 листів та голосів на сайті.

Чекаю на ваші листи за адресою: Офіс Ігоря Шевченка, вул. Костянтинівська, 2А, Київ, 04071 або ел. адресою: vybory2021@shevchenko.ua, також голосуйте та пишіть коментарі на сайті www.igor.cherkasy.ua або дзвоніть на безкоштовний номер 0 800 33 0 800.

З повагою та бажанням бути корисним вам та Україні

Ігор Шевченко

Приєднуйся до команди

Побудуємо успішну Україну разом!

Інтереси народу понад усе!

Поділитись: